Gizlilik Politikamız

“Morya İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti.” olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bile olsa hiçbir şekilde kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmemekteyiz. Sadece siparişlerinizin tarafınıza ulaştırılabilmesi amaçlanarak sipariş bilgileri ve adres bilgileri üyelik ekranlarında tutulmaktadır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek maksadı ile sadece “Morya” Web Sunucularında bulundurulmaktadır.

“Morya” olarak alışverişleriniz esnasında ve üyelik formlarından topladığımız bilgileri, siz değerli müşterimizin/üyemizin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktayız.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Siz değerli Müşterimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece sizin tarafınızdan ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece siz değerli Müşterimiz değiştirebilmektesiniz. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında ve sağ üst köşesinde bulunan üyelikten ayrıl butonuna tıklayarak kolayca çıkabilirsiniz.

“Morya” olarak, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediğimiz kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında ziyaretçi olarak izlediğiniz hareket ve tercihlerinizi size daha iyi bir hizmet vermek maksadı ile analiz ederek yorumlamaktayız. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler siz değerli “Morya” müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla “Morya” iş ortakları ile paylaşılmamaktadır.

“Morya” Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde biz “Morya” ve bize hizmet veren şirketlerin sunucularında, iş ortaklıklarımızda veya herhangi bir veri havuzunda tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin https://www.morya.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmektedir.

Ayrıca https://www.morya.com.tr sepet, ödeme ve üyelik sayfalarında ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3. şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

Gizlilik politikamız ve kişisel verilerin korunması ile ilgili sorunuz için support@morya.com.tr veya 0850 441 80 01 numaralı müşteri danışma hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Morya İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti.